Helyi hírek 2017. szeptember 10. 16:15

Új buszváró nyújt menedéket az utazóknak - videóval

Képgaléria
Korszerű buszváró került a Kossuth utcára, a Körpatikával szemben álló autóbusz megállóba. A létesítményt Csányi József polgármester az érintett körzet képviselője, Szamosi Endre társaságában adta át szeptember 8-án, pénteken.

A kulturált és esztétikus építmény előtörténetét Szamosi Endre idézte fel, aki évekkel ezelőtt, az esőben ázó diákok láttán határozta el, hogy megoldást keres a problémára. Akkor ugyanis a buszmegállót mindössze egy tábla jelezte, a várakozók számára nem volt az időjárás viszontagságai ellen menedéket jelentő buszváró. A képviselő – mivel az akkori városvezetés nem karolta fel kezdeményezését – szponzorokat szerzett, akiknek a segítségével felújíttatott egy kiszuperált építményt. Ezt cserélték most le egy korszerű, modern buszváróra.
 

Kövessen minket a Facebookon is!