Sport 2017. szeptember 11. 09:00

Listavezetőt vert a Loki

Nagy bravúrt bemutatva legyőzte az eddig hibátlan listavezető Orgoványi NKSE csapatát a hazai pályán játszó Kiskunfélegyházi Vasutas SK a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság 5. fordulójában. A négy győzelemmel rajtoló vendégek a 33. percben kerültek hátrányba Makai Zoltán 11-esből szerzett gólját követően. Az első félidőben Nagy Attila révén ugyan egyenlítettek az orgoványiak, de a csereként pályára lépő Seres János góljára már nem érkezett vendég válasz, így a félegyháziak itthon tartották mindhárom pontot (2-1). A Loki öt fordulót követően továbbra is veretlen, 10 ponttal az ötödik helyen áll a bajnokságban.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 5. ford. 09. 10.

Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Orgoványi NKSE 2-1 (1-1)

Gólszerzők: Makai Zoltán 33. p. (11-esből), Seres János 53. p., ill. Nagy Attila 44. p.,