Sport 2017. szeptember 16. 18:55

Hátrányból fordított a KHTK II.

Zsinórban harmadik mérkőzését nyerte meg a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban. A félegyházi játékosok szeptember 16-án a pont nélkül álló Helvéciai SE otthonában léptek pályára a 6. fordulóban. A hazaiak némi meglepetésre a 7. percben megszerezték a vezetést, de a KHTK II. Valkovics Gábor góljával az első félidő hajrájában kiegyenlített (1-1). A szünetet követően már csak félegyházi gólok születtek, a 75. minutumban Cseh Dániel révén fordított a KHTK II., majd pedig a 83. percben Valkovics Gábor állította be a 3-1-es végeredményt. A KHTK II. kiválóan kezdte a 2017/18-as bajnokságot, négy győzelem és egy döntetlen mellett csupán egyszer szenvedett vereséget.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 6. ford. 09. 16.

Helvéciai SE – Kiskunfélegyházi HTK II. 1-3 (1-1)

Gólszerzők: Kovács Imre 7. p., ill. Valkovics Gábor 45. p., 83.p., Cseh Dániel 75. p.,