Sport 2017. október 14. 20:30

Megszakadt a jó sorozat

Zsinórban hat megnyert mérkőzést követően éllovasként a harmadik helyezett Kerekegyházi SE otthonába utazott a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság 10. fordulójában. A találkozó nem a félegyháziak kedve szerint alakult, a hazaiak a 18. percben megszerezték a vezetést, amire az 57. minutumban Farkas Péter válaszolt (1-1). Ezt követően csak a kerekegyháziak vették be a kaput, az egyenlítést követően az 59. percben ismét náluk volt az előny, a hajrában pedig fölényessé tették győzelmüket. 5-1-es sikerével a Kerekegyházi SE visszaelőzte a KHTK II. csapatát a bajnokság élén.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 10. ford. 10. 14.

Sunplast-Kerekegyházi SE – Kiskunfélegyházi HTK II. 5-1 (1-0)

Gólszerzők: Gáspár Ernő 18. p., Szakál Zalán 59. p., Malik Milán 68. p., Virág Gábor 81. p. (11-esből), Gavula-Recte Mikula Levente 85. p., ill. Farkas Péter 57. p.,