Sport 2017. október 22. 09:00

Egy percig sem élt a remény

Megőrizte hibátlan mérlegét a Kecskeméti LC a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban, amelynek 11. fordulójában a Kiskunfélegyházi HTK-t fogadta. A félegyháziak bravúros eredményre törtek, de a kecskemétiek villámrajtot véve már a 13 másodpercben betaláltak. A gyors hazai gól megpecsételte a mérkőzés további alakulását, a KHTK kevésszer jutott el a kapuig, ellenben a kecskemétiek hatékonyan futballozva a szünetig eldöntötték a találkozót (3-0). A második félidő során a hazaiak tovább növelték góljaik számát, a legveszélyesebb félegyházi helyzet a kapufán csattant. A mesterhármasig jutó Salami Eugene vezérletével a Kecskeméti LC 5-0-ra nyert, így tíz fordulót követően maximális pontszámmal vezeti a bajnokságot.

Bács-Kiskun Megyei I. 11. ford., 10. 21.

Kecskeméti LC – Kiskunfélegyházi HTK 5-0 (3-0)

Gólszerzők: Salami Eugene 1. p., 29. p., 53. p., Balog Szabolcs 14. p., Vladul Stefan 77. p.,