Sport 2017. október 22. 18:00

Tovább robog a Vasutas

Zsinórban hatodik sikerét aratta a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjában a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. Az élmezőnybe tartozó félegyháziak a 11. fordulóban a még nyeretlen és sereghajtó Ballószög otthonából hozták el a három pontot. A mérkőzés egyoldalúan alakult, 7 percet követően már két góllal vezetett a Vasutas és a mesterhármasig jutó Makai Zoltán révén a szünetig 5-1-re módosult az állás. A második félidőben sem állt le a félegyházi henger, a 73. percben már hét gól (8-1) volt a különbség. A hazaiak a hajrában ugyan két góllal még szépítettek, de ez már csak az eredmény kozmetikázásához volt elég.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 11. ford., 10. 22.

Ballószög KSE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 3-8 (1-5)

Gólszerzők: Újvári József 15. p., Lécz Dávid 83. (11-esből), Nyúl Péter 87. p., ill. Makai Zoltán 6. p., 24. p. (11-esből), 41. p., Fodor Ferenc 7. p., Kiss István 29. p., 73. p., Seres János 58. p., Kele Martin 68. p.,