Sport 2017. november 5. 18:05

Harcban a bajnoki címért

A Kerekegyházi SE botlásával ismét belátható közelségbe került az első hely a Kiskunfélegyházi HTK II. számára, ehhez a félegyházi csapatnak nyerni kellett hazai környezetben a Városföldi SE ellen november 5-én. A feladat nem ígérkezett könnyűnek, hiszen a városföldiek idén ugyan a vártnál gyengébben szerepelnek, de az elmúlt években rendszerint bajnoki címet ünnepelhettek. A vezetést is városföldiek szerezték meg, de Valkovics Gábor előbb a 18. percben kiegyenlített, majd pedig Tóth Kornél gyönyörű szólóját követően az állást is megfordították a félegyháziak a szünet előtt (2-1). A második játékrészben eldőlt a három pont sorsa, Valkovics Gábor újabb gólját követően a 82. percben Bagi Ferenc is betalált, a városföldiek erejéből az utolsó percben már csak a szépítésre futotta. 4-2-es győzelmével a Kiskunfélegyházi HTK II. egy pontra felzárkózott a bajnoki éllovas mögé.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 13. ford. 11. 05.

Kiskunfélegyházi HTK II. – Városföldi SE 4-2 (2-1)

Gólszerzők: Valkovics Gábor 18. p. 69. p., Tóth Kornél 42. p., Bagi Ferenc 82. p., ill. Huber Dániel 10. p., Balog Ferenc 90. p.,