Sport 2017. november 6. 09:00

Bronzérmes helyen telel a Vasutas

Hátrányba került, végül fölényesen, 6-3-ra győzött a Kiskunfélegyházi Vasutas SK Fülöpszálláson a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság őszi szezonjának utolsó találkozóján. A hazaiak a 11. percben szerezték meg a vezetést, de a félegyháziak a 23. minutumban Kiss István góljával kiegyenlítettek (1-1). A második félidőben ismét Kiss István percei következtek, aki mesterhármasig jutott, mellette Makai Zoltán duplázott, míg Fekete Tamás a 70. percben talált be. A Vasutas a második félidő első 20 percében 5 gólt szerzett, amivel már 6-1-re is vezetett, a hazaiak az utolsó percekben Deák Sándor két góljával már csak csökkenteni tudták hátrányukat. 6-3-as sikerével a Kiskunfélegyházi Vasutas a harmadik pozícióból várhatja a tavaszi folytatást, a második helyezett Helvéciai VSE ugyancsak 27 pontos, a bajnokságot a még veretlen Ladánybenei LC vezeti 30 ponttal.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 13. ford. 11. 05.

Fülöpszállási SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 3-6 (1-1)

Gólszerzők: Molnár János 11. p., Deák Sándor 84. p., 89. p., ill. Kiss István 23. p., 52. p., 63. p., Makai Zoltán 60. p., 76. p., Fekete Tamás 70. p.,