Sport 2018. január 16. 14:00

Legyőzték a Sólymokat

Utolsó alapszakaszbeli mérkőzését játszotta január 15-én, hétfőn a Félegyházi Térségi Sportiskola U16-os kadett fiúcsapata. Első helyről várták a zárómeccset, abban bízva, hogy győzelmi szériájuk nem szakad meg ezen a napon sem.

Fotó: archív

Regionális fiú kadett bajnokság, 10. forduló

Félegyházi TSI - Nagykőrösi Sólymok "B" 64 : 48
(18:7, 19:10, 14:19, 13:12)

Ideje: 2018. január 15., hétfő 18:00
Helye: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok

Fölényesen, a védekezést jól betartva vívtuk meg az első félidőt, ahol 20 pontos vezetéshez jutottunk (37:17). Az ellenfél erősségeit, a gyors indításokat és az 1:1 elleni játékokat jól lassítottuk, támadásban pedig tudtunk élni szerkezetbeli magassági fölényünkkel. A szünet azonban nem tett jót csapatunknak. Az addig koncentrált támadásokat kapkodások követték, és ez kihatott a védekezésbeli pontatlanságokra is. A megszerzett nagy előny azonban elég volt így is a győzelemhez, és így 9 győzelemmel és csupán 1 vereséggel zártuk az alapszakaszt, ami azt sejteti, hogy a következő körben erősebb csoportba kerülhetünk.

Január 17-én, szerdán az U18-as (junior) csapatunk első alkalommal felnőttek ellen méri össze tudását. Remek alkalom lesz a fiúknak, hogy tapasztaltabb játékosok ellen is megmérkőzhetnek.

FTSI: Szűcs 24, Szeri 13, Kincses 12, Kasza 10, Molnár 5, Nemes B. -, Nemes Cs. -, Koncz -, Messzi-Sz. -, Fekete -, Kelemen -, Tóth -. Edző: Simon Zoltán