Program 2014. július 10. 16:46

V. Arató Utcabál

V. Arató Utcabál
A 10 éves Félegyházi Tácszínház ezúttal is megrendezi hagyományos arató utcabálját Kiskunfélegyházán, a Petőfi téren, július 11-én, pénteken 18 órától.

A szabdtéri est folyamán a táncszínház tánckara ad elő részleteket korábbi táncjátékokból. A zenét Tormási Elek és barátai szolgáltatják. Az érdeklődőknek lehetőségük lesz tánctanulásra is: ezúttal szatmári, dél-alföldi és székelyföldi néptáncokat mutat be Kátai Tibor, a Félegyházi Táncszínház művészeti vezetője, a Magyar Kultúra Lovagja.

Az esemény keretén belül tagtoborzásra is sor kerül, valamint adományokat is felajánlhatnak a táncszínház javára, melyet a nyári táboroztatásra fordítanak a szervezők. Támogató jegyek vásárolhatók a helyszínen is.

Eső esetén a rendezvényt a Móra Ferenc Művelődési Központban tartják meg.

Kövessen minket a Facebookon is!