Sport 2014. július 14. 16:53

Szentesi és sarkadi teniszezők nyerték a kupát

Képgaléria
Szentesi és sarkadi teniszezők nyerték a kupát
A 12 éves lányok és fiúk mérték össze tenisztudásukat július 12-13-án a Jégh Optika Kupán, melynek a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub pályája adott otthont. A versenyen összesen 20 fiatal indult el. A győzelmet a Sarkadi K. tagja, Juhász Dorisz, valamint a Szentesi TK játékosa Lindák Zoltán szerezte meg. A félegyházi Jövő Bajnokai versenyzője Cseh Blanka a 3. helyen végzett.

A kupáért a 12 éves fiúk között 16-an szálltak harcba. Az első helyen kiemelt Lindák Zoltán a döntőben a 3. helyre rangsorolt Ruzsity Dávidot győzte le.

 

A 12 éves lányoknál a 2. kiemelt Juhász Dorisz diadalmaskodott. Mögötte az MTK versenyzője Jex Lili és Cseh Blanka zárt.

 

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!