Sport 2014. július 14. 10:16

Minden Koppány érmet szerzett

Képgaléria
Minden Koppány érmet szerzett
Mezőtúron rendeztek örömíjász versenyt július 13-án, a Csillagösvény Hagyományőrző Egyesület tagjai. A félegyházi Turul Koppány Íjászai HE három tagja utazott el a megmérettetésre. Szeibert Nóra, Szeibert Imre és Dinnyés Gyula kiválóan szerepelt, mindhárman érmet szereztek.

A versenynek a mezőtúri strand melletti fás, lombos, ligetős parkja adott helyet.

Kis létszámú, családias hangulatú verseny volt, mintegy 60 indulóval.

Mivel Szeibert Nóra a korosztályos kategóriájában egyedül lett volna, ezért Nórát magasabb kategóriába nevezte be Dinnyés Gyula. Nóra kiválóan megbirkózott az elvárással, hiszen 70 pontos előnnyel nyerte a felnőtt női kategóriát.

 

A felnőtt férfi kategóriában Szeibert Imre 628 ponttal (70%-os teljesítménnyel) a második helyezést szerezte meg.

 

Tiszteletreméltó kategóriában Dinnyés Gyula 602 pontos összeredménnyel a harmadik lett.

 

Az íjászpárbajba felnőtt kategóriában 28 személy nevezett. Öt hibátlan forduló után a két Koppány került be a döntőbe! A döntőt Dinnyés Gyula nyerte meg, Szeibert Imre a párbaj második helyét szerezte meg.

 

A párbaj pénznyereményét így Dinnyés Gyula nyerte el, amit felajánlott a Csillagösvény HE működésére.

 

Kövessen minket a Facebookon is!