Egészségügy 2018. március 31. 18:10

Szent-Györgyi Albert-díjat kap dr. Perlaki Pál

Szent-Györgyi Albert-díjat kap dr. Perlaki Pál
Március 30-án éjfélkor lezárult a Szent Györgyi Albert orvosi-díj szavazása. A kelet magyarországi régió 242 jelöltje közül 4799 szavazattal dr. Perlaki Pál a 3. helyen végzett. Hálás köszönettel és tisztelettel tartozik a doktor úr a sok szavazatért, a lelkesítésért, az elismerő, kedves szavakért. Ez a díj méltó elismerés számára a Kiskunfélegyházán, 39 év óta végzett szolgálatáért cserébe. Egy orvos hivatásának értékmérője a betegei szeretete és elégedettsége. Ő valójában szívügyének tekinti a gyógyítást, sokszor a magánélet és a család elé helyezve. Ez a díj megerősítést és lendületet ad számára a folytatásra. Őszinte tisztelettel és köszönettel: Dr. Perlaki Pál és Vizi Judit. Ezt a közleményt adta ki Facebook-oldalán dr. Vízi Judit, dr. Perlaki Pál felesége. A zártkörű díjátadó ünnepséget április 26-án, csütörtökön rendezik Budapesten, az MTA-székház klubjában. Szerkesztőségünk nevében gratulálunk Kiskunfélegyháza szeretett orvosának!

Fotó: Kiss Gabriella - Félegyházi Közlöny archív


 

Kövessen minket a Facebookon is!