Helyi hírek 2018. április 9. 16:00

Mindent lehet egy picit jobban csinálni - videóval

Képgaléria
Kiskunfélegyházán és a 4-es számú választókerület valamennyi településén zavartalanul folyt a szavazás április 8-án, vasárnap. A szavazók többsége ismét Lezsák Sándort tisztelte meg bizalmával. Második helyen Kollár László, a Jobbik Magyarországért Mozgalom, a harmadikon pedig Horváth Tamás, az MSZP-Párbeszéd jelöltje végzett.

Faragó Zsolt jegyző, a helyi választási iroda vezetője elmondta, hogy minden szavazókör reggel hatkor felkészülten várta a voksolást. A választási bizottsághoz a nap folyamán nem érkezett olyan panasz, észrevétel, amely zavarta volna a szavazást, vagy ami miatt a bizottságnak intézkednie kellett volna.

Fotók: Kiss Gabriella, Hájas Sándor, Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!