Sport 2014. július 28. 13:27

Kapusokat képeztek a Honvéd pályán

Képgaléria
A tavalyi évhez képest jóval többen, összesen 21 tanonc jelentkezett a Honvéd pályán megtartott kapusképző táborba. A foglalkozásokat ezúttal is Kerpics Ferenc kapusedző és Tóth Péter, a Kiskunfélegyházi HTK portása szervezte meg. Az edzésekre Kiskunfélegyháza mellett Kiskunmajsáról, Csanytelekről, Jakabszállásról, Kiskőrösről, valamint a KTE csapatától érkeztek fiatalok.

A július 21-e és 25-e között megrendezett táborban napi két edzéssel várták a tanulókat.

A legkisebbek a labda megfogásával, az alapokkal ismerkedtek meg, az idősebbeknél pedig az erőnlét és a gondolkodás fejlesztésére esett a nagyobb hangsúly.

A tábor sikere láttán jövőre két hetes kurzusban gondolkodnak a szervezők, melyben helyet kapna a felnőtt korú kapusok képzése is. 

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!