Kultúra 2018. augusztus 31. 13:00

Lemezbemutatóval emlékeztek a reformáció 500. évfordulójára

Képgaléria
Lemezbemutatóval emlékeztek a reformáció 500. évfordulójára
A reformáció 500. évfordulójára lemezbemutatóval emlékeztek a könyvtárban. Augusztus 30-án, a Hattyúkerti zenés esték sorozat keretében Varga Katica, a Magyar Örökség Díjas CREDO együttes énekesének előadásában, és Ivaskovics József, a CREDO együttes alapítójának gitárkíséretével hallhatták a CD-n megjelent 14 zsoltárt és dicséretet az est résztvevői. „A reformáció 500. évfordulója alkalmából megjelent a ”Mely igen jó az Úr Istent dicsérni” című hanglemez, amelyen a világkereszténység énekkincsének protestáns gyöngyszemei szólalnak meg életes előadásban.” - írja dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke a lemezt ajánlva.

Kövessen minket a Facebookon is!