Helyi hírek 2018. október 10. 07:30

Négycsillagos bogárhotel a Százszorszép Óvodában

Képgaléria
Négycsillagos bogárhotel a Százszorszép Óvodában
Támadt egy bogaras ötlete az óvoda gondnokának, Lantos Szabolcsnak és épített egy bogárhotelt az udvaron. A hotelben a rovarok igényeinek megfelelően fából, szalmából és téglából készült komfortos szobák fogadják a vendégeket. A hotelt az állatok világnapja alkalmából avatták fel, a gyerekek nagy örömére. Ovis hostessek fogadták az első vendéget is. Egy bodobácsot tereltek szívélyesen Boda-Nagy Ágnes óvónő segítségével szállodai szobájába. Ezen a napon az apróságok az állatkiállításon is sok érdekes élőlénnyel találkozhattak, többek között gabonasiklóval és óriáspókkal. Mi sem természetesebb, hogy erre az alkalomra a szülők is magukkal hozták a család kedvenc kutyusát. A gyerekek szeretettel kényeztettek és simogatták őket.

Kövessen minket a Facebookon is!