Sport 2018. november 11. 16:25

Összeomlás a hajrában

Vezetett, de végül súlyos, 7-1-es vereséget szenvedett Pálmonostorán a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság első fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A sereghajtó félegyházi csapat jól kezdte a találkozót, már a 3. percben előnybe került Páli László góljával (0-1). A vezetés azonban csupán három percig tartott, két gyors találattal fordított a Pálmonostora (2-1). A különbség a második félidő első percében kettőre nőtt, az utolsó negyedórában pedig további néggyel bővült, így a vége kiütés lett. A hajrára összeomló Vasutas SK játékosai hiába vezettek, ezúttal is vesztesen hagyták el a pályát.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 1. ford., 11. 11.

Pálmonostora SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 7-1 (2-1)

Gólszerzők: Nagy Ádám 4. p., 79. p., 81. p., Kerepeczki Csaba 6. p., Szalai Boldizsár 46. p., Bosánszki Mihály 74. p., Bódis Richárd 87. p. ill. Páli László 3. p.