Sport 2018. november 15. 09:00

Bronzérem a magyar bajnokságon

Tovább gyarapította érmei számát a Kiskunfélegyházi HTK Ökölvívó Szakosztályának színeiben Buza Barbara. A kétszeres diákolimpiai győztes és korosztályos magyar bajnok bokszoló legutóbb Kaposváron lépett ringbe, ahol a leány serdülő magyar bajnokság 60 kilogrammos súlycsoportjában bronzérmet szerzett. Az elődöntő során a későbbi győztessel szemben pontozással maradt alul. Barbara következő nagyobb versenye a jövő évi diákolimpia lesz, ahol megvédené elsőségét. A felkészülésben Ramocsa Sándor vezetőedző és Gondi János szakosztályvezető segíti. A KHTK Ökölvívó Szakosztálya emellett az utánpótlás fejlesztését is kitűzte célként, az edzésekre hétfőtől péntekig 16:30-tól várják a 10. életévüket betöltött gyermekeket a Honvéd Sporttelepen.