Sport 2018. november 24. 17:05

Felforgatott csapattal zárták az őszt

Meglehetősen tartalékos összeállításban fejezte be az őszi szezont a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a Kecskeméti LC ellen a megyei II. osztály északi csoportjának 7. fordulójából elhalasztott mérkőzésen. Még a kezdő tizenegy kiállítása is komoly fejtörést okozott a csapat vezetőedzőjének, Gerecs Attilának. A mezőnyben végül a Vasutas hálóőre, Kovács László csatárként kergette a labdát, míg a kapuban a mindössze 17 éves Hunyadi Roland védett. Szedett-vedett összeállításban a félegyházi gárda nem kerülhette el a nagy vereséget.

Mostoha időjárási körülmények között egy viszontagságos ősz lezárására készült a Kiskunfélegyházi Vasutas SK, amely az utolsó fordulókban teljesen szétesett csapat benyomását keltette. A mérkőzésre épphogy ki tudott állni az együttes, minden hadra fogható, jelenlévő játékos pályára került. Ellenfélként a második helyezett Kecskeméti LC várt a gárdára, így előzetesen csak a tisztes helytállás fogalmazódhatott meg célként.

A vendég gólhenger szűk tíz perc után elindult, a második félidőben javarészt a becsület találatért küzdött a Vasutas. Ez végül megvalósult, Kürtösi Szabolcs pazar szabadrúgásból vette be a vendég kaput. A vége 1-10 lett, a Vasutas 13 mérkőzésén 66 gólt kapva, mindössze 4 ponttal fejezte be az őszt.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 7. fordulóból elhalasztott mérkőzés 11. 24.

Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Kecskeméti LC 1-10 (0-6)

Gólszerzők: Kürtösi Zoltán 77. p. ill. Csordás Máté 10. p., Szűcs Dominik 12. p., 88. p., Pusztai Attila 13. p., 18. p., 53. p., 85. p., Major Dávid 36. p., 38. p., Péntek József 48. p.

Piros lap: Kürtösi Szabolcs 76. p. (Vasutas)