• Kezdőlap
  • Hírek
  • Helyi hírek
  • Felülbírálta az Országos Választmány a FIDESZ városi elnökségének és tagságának javaslatát
Helyi hírek 2014. augusztus 12. 17:34

Felülbírálta az Országos Választmány a FIDESZ városi elnökségének és tagságának javaslatát

Képgaléria
Felülbírálta az Országos Választmány a FIDESZ városi elnökségének és tagságának javaslatát
Kerényi János, a FIDESZ regionális pártigazgatója a kiskunfélegyházi városháza dísztermében megrendezett sajtótájékoztatón jelentette be augusztus 12-én, kedden, hogy a párt Kapus Krisztiánt indítja polgármesterjelöltnek Kiskunfélegyházán az október 12-i önkormányzati választáson. Ezzel egy időben bemutatták a FIDESZ képviselőjelöltjeit is, akik a következők:

Mester Ernő iskolaigazgató (1. körzet), Huszka Zsolt méhész, vállalkozó (2. körzet),  Retkes Illés ny. tűzoltóparancsnok (3. körzet), Kissné Kovács Ilona könyvelő-könyvvizsgáló (4. körzet), Dr. Medgyesi József állatorvos (5. körzet), Dongó József település-üzemeltető, környezetgazdász (6. körzet), Tóth László mezőőr (7. körzet), Kapus Krisztián polgármester (8. körzet), Jankovszki Zoltán igazgató (9. körzet), Lőrincz Tibor ny. agrármérnök (10. körzet)

A sajtótájékoztató kapcsán az alábbi sajtónyilatkozatot adta ki Lezsák Sándor országgyűlési képviselő:

„A FIDESZ városi elnöksége és tagságának többsége Csányi Józsefet jelölte polgármesternek. A helyi döntést Kerényi János javaslatára az Országos Választmány felülbírálta és Kapus Krisztiánt javasolja polgármesterjelöltnek.

Ezt tudomásul vesszük és abban bízunk, hogy a jövőben a FIDESZ és szövetségesei belső zavarok nélkül fogják szolgálni Kiskunfélegyháza fejlődését.

Lezsák Sándor

Országgyűlési képviselő"

Kövessen minket a Facebookon is!