Helyi hírek 2014. augusztus 13. 12:55

Vesszen, ami úgyis lehullana!

Vesszen, ami úgyis lehullana!
Gallyazás folyik a közterületeken

A munkások emelőkosaras járművükkel kerülgetik a parkoló autókat, a sofőröket megkérik, hogy parkoljanak arrébb, és igyekeznek minden elszáradt ágat eltávolítani. A város több pontján is találkozhatunk velük ezekben a napokban.

– Félegyháza közterületeinek jelentős részét sikerül megszabadítani a száraz gallyaktól – tájékoztatta a Közlönyt Barczikai Gábor, a Városüzemeltetési Osztály illetékese –. Elsősorban a balesetek megelőzése a cél, mert az elhalt ágak teljesen váratlanul is lezuhanhatnának, de esztétikailag sem mindegy, hogy zöldellő ágak, vagy száraz gallyak díszítik a parkjaink fáit. A lakosság türelmét kérjük, amíg a munkálatok folynak.

tli

Kövessen minket a Facebookon is!