Helyi hírek 2014. augusztus 16. 16:18

Ami a kipufogón kifért

Képgaléria
Megtelt a városközpont parkolója augusztus 16-án délután Kiskunfélegyházán az ország első oldalkocsis motoros találkozójának bemutatóján. Persze nem csak az oldalkocsisok jöttek. Beszélni nem tudott egyik-másik járgány, de minden egyébre képes volt, ha gazdájuk jól kezelte. A produkciók között pedig akadt, aki két keréken gurította oldalkocsis motorját, mások egy keréken járatták kedvencüket.

Autósok is csatlakoztak a motorosokhoz. A nem is oly régi kedvenc népautót, a Trabantot vették rá arra, hogy két keréken körözzön a parkolóban. Vastaps jutalmazta a motorosok és autósok produkcióit. A becsületkassza sem maradt üres. A szervezők az összegyűjtött pénzt a rászoruló és tehetséges helyi, valamint környékbeli gyermekek támogatására fordítják a szervezők.

s-r.

Kövessen minket a Facebookon is!