Hirdetés
Kultúra 2019. május 6. 14:00

Mezősi Ágnes fotói a könyvtárban

Képgaléria
Mezősi Ágnes fotói a könyvtárban
Mezősi Ágnes fotóművész Vonalaim című kiállítása nyílt meg április 30-án a kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. A kiállított művek május 15-éig tekinthetők meg az intézmény kiállítótermében.

Hirdetés

A New York és Kiskunfélegyháza épületeinek részleteiről készült fotókat bemutató tárlatot Kállainé Vereb Mária könyvtárigazgató nyitotta meg, majd Zsirmik István helyi előadóművész kou-xiang-on játszott. A kiállító művész munkásságát Molnár István, Holló-díjas kiskunfélegyházi festőművész méltatta.

Mezősi Ágnesnek nem ez az első nemzetközi sikere, munkásságát számos díj, elismerés övezi. Tavaly New York-ban, a Hungary Emerging fotópályázatán a legjobb tíz között egyedüli magyarként képviselte hazánkat és városunkat, 2014-ben egy londoni kiadó megkeresésére készült el saját albuma.

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!