Helyi hírek 2014. augusztus 18. 16:35

A kereszténydemokraták támogatják Kapus Krisztián jelölését

Képgaléria
A kereszténydemokraták támogatják Kapus Krisztián jelölését
A Kereszténydemokrata Néppárt megyei szervezete támogatja Kapus Krisztián polgármester-jelöltségét. Ezt augusztus 18-án a félegyházi városházán megtartott sajtótájékoztatón jelentette be Mák Kornél, a párt megyei alelnöke. A megyei politikus kifejtette: a Fidesz és a KDNP a megyében jól működő együttműködést tudott kialakítani, amelyet folytatni szeretnének. Véleménye szerint Kapus Krisztián eddigi tevékenységével bizonyított, és előbbre tudja vinni Félegyháza gazdasági-társadalmi életét.

Kapus Krisztián - megköszönve a KDNP támogatását - elmondta, hogy Mák Kornéllal, mint a megyeszékhely önkormányzatának alelnökével is jó együttműködést sikerült kialakítani a területfejlesztési elképzelések közös megvalósításában. Reményei szerint Kecskeméttel és a megyei vezetéssel együtt a térség fejlesztése eredményesen folytatódhat. Hozzátette: fontosnak tartja, hogy a KDNP megyei szervezete nemcsak polgármester-jelöltségét, hanem a helyi Fidesz önkormányzati képviselőjelöltjeit is támogatja.

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!