Helyi hírek 2014. augusztus 18. 23:50

Bemutatta önkormányzati képviselőjelöltjeit az MSZP és a DK

Képgaléria
Bemutatta önkormányzati képviselőjelöltjeit az MSZP és a DK
A nemrégiben választási szövetséget kötött félegyházi MSZP és a Demokratikus Koalíció helyi szervezete augusztus 18-án, a Petőfi téren mutatta be a helyhatósági választások képviselőjelöltjeit. Horváth Tamás, az MSZP helyi szervezetének elnöke a jelöltek ismertetésekor azt mondta: „olyan jelöltjeink vannak, akik belső meggyőződésből, hittel és tudással rendelkeznek a város ügyei iránt”.

Az MSZP és a DK az önkormányzati képviselőválasztáson Horváth Tamást jelöli polgármesternek. Az 1-es körzetben Tancsa Jánost, a 2-es körzetben Nagy Lajost, a 3-as körzetben Eszik Bencét, a 4-es körzetben dr. Garai Istvánt, az 5-ös körzetben Dobák Alajost, a 6-os körzetben Soós Sándort, a 7-es körzetben Németi Hajnalkát, a 8-as körzetben Nagy Róbertet, a 9-es körzetben Horváth Tamást, a 10-es körzetben Szemerédi Pétert jelölik önkormányzati képviselőnek.

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!