Program 2019. június 26. 11:30

Élőzenés éjszakai fürdő

Képgaléria
Élőzenés éjszakai fürdő
Különleges hangulatot varázsolt június 21-én a péntek esti éjszakai fürdőzésnek a Félegyházi Termál Parkfürdőben a Hász Eszter duó. Kellemes, szélcsendes idő, tiszta víz, büfé, és igényes élőzene fogadta a fürdőzőket.

Eszter különleges hangjával és énektudásával, zenésztársa zseniális gitárjátékával, majdnem két órán keresztül szórakoztatta a pihenni vágyókat, baráti társaságokat, felnőtteket és ifjakat. A számok végén a medencék különböző részéről csattant fel a taps.

A program augusztus 30-áig folytatódik, minden pénteken más és más fellépővel. Változatlan jegyár mellett, péntekenként élőzenével várják az igényes zenét kedvelő fürdővendégeket. Legközelebb, június 28-án, pénteken a Mayfly zenekar játszik funky zenét, 20 órától 21:30-ig.  

Tartsák náluk a szülinapokat, névnapokat, vagy csak látogassanak ki egy kellemes fürdőzésre ismerőseikkel, barátaikkal a kellemes környezetű Félegyházi Parkfürdőbe!

Fotó: Mayfly Facebook-oldala
 

Kövessen minket a Facebookon is!