Program 2019. július 4. 16:00

Pásztorkutyás kiállítás és verseny Bugacon

Pásztorkutyás kiállítás és verseny Bugacon
Július 6-án, szombaton 9.30-kor kezdődik a Magyar pásztorkutyák országos és nemzetközi kiállítása XXII. Magyar Országos Terelő Bajnokság minősítő fordulója Bugacpusztán, a Karikás csárda mellett. A rendezvénnyel dr. Ócsag Imre mezőgazdasági mérnök, címzetes állattenyésztési szakíró emléke előtt tisztelegnek. Az ingyenes programon lesz speciál CAC-kiállítás (kuvasz, komondor, puli, pumi, mudi kutyafajták részvételével), terelési képességvizsga, mudi fajta tenyészszemléje valamint a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületének BE vizsgája. További programok: csikósbemutató, magyar szürkemarha-gulya felhajtása, pásztormúzeum, pásztorépítmények, pusztai kirándulás lovaskocsival és gyalogosan. 

Fotó: Pumi pásztorkutyák - doghouses.tk

Kövessen minket a Facebookon is!