Sport 2019. július 10. 09:00

Célt értek a dartsosok

Célt értek a dartsosok
Kiskőrös meghódítására indultak a félegyházi dartsosok. Horváth Tibor, Pecz István és Tóth Róbert július 7-én ragadott nyilakat amatőr versenyen. Nyolc csoportba osztva 33 nevező mérte össze tudását. A csoportokból mindhárman továbbjutottak, ezt követően a legnehezebb ellenfelet István kapta, akinek nem sikerült a bravúr így a 17. helyen végzett. Tibinek egy fokkal könnyebb sorsolás jutott, vette az akadályt, ugyanúgy, mint Robi. Ezután viszont a legjobb nyolcba kerülésért Robit kapta ellenfélként. Kemény jó mérkőzésen Robi felülmúlta Tibit, aki így a 9. helyen végzett. Robinak egészen a döntőig sikerült menetelnie, ott viszont alulmaradt, így az előkelő második helyet szerezte meg.

Információ, kép: Tóth Róbert

G. Z.                                                                                                                  

Kövessen minket a Facebookon is!