Hirdetés
Sport 2019. július 17. 17:30

Rollsped Kupa gyermek teniszverseny Kiskunfélegyházán

Képgaléria
Rollsped Kupa gyermek teniszverseny Kiskunfélegyházán
Rollsped Kupa Play and Stay teniszversenyt rendezett a Jogging Plus Sportegyesület július 13-án, Kiskunfélegyházán, a Félegyházi Termál Parkfürdő melletti teniszpályákon, 8 és 11 éves korú játékosok részére. Az eseményt Balla László, sportért felelős alpolgármester nyitotta meg.

A versenyen 36 induló vett részt 15 egyesületet képviselve. A találkozóra érkezettek Ciprusról, Szlovéniából és Romániából is. Minden résztvevő emlékéremmel térhetett haza, illetve kategóriánként az első 3 helyezett kupát is kapott. A versenyen három korcsoportban úgynevezett piros, narancs és zöld pályán késő estig zajlottak a rendkívül színvonalas és izgalmas mérkőzések. Külön köszönet a Rollsped Kft.-nek a verseny támogatásáért.

Joggingos Plus Sportegyesület versenyzőinek eredményei:

 

Piros pálya: 1. Rekedt-Nagy Zoltán,
                     4. Farkas Máté
 

Lány narancs pálya: 1. Rekedt- Nagy Panni,
                                    4-6. hely Lajos Viktória
 

Fiú narancs pálya: 1. Horváth Döme,
                                 4-6. hely Tarjányi Balázs, Kis Dávid
 

Lány zöld pálya: 1. Rekedt-Nagy Panni
 

Fiú zöld pálya: 1. Horváth Döme

Felkészítő edző: Rekedt Zoltán

 

Kövessen minket a Facebookon is!