Sport 2019. július 22. 09:00

Félegyházi lett Kecskemét bajnoka

Félegyházi lett Kecskemét bajnoka
Július 20-án rendezték meg Kecskeméten a Lesz Vigasz Amatőr Darts Viadal Final 8 rájátszását. Ez a verseny egy féléves pontgyűjtő sorozat döntője volt, ahol a legjobb 8 játékos küzdött meg azért, hogy eldöntse ki a legjobb. Horváth Zsolt és Valkovics István képviselte a Félegyházi DC csapatát. Zsoltnak felemásan sikerült az alapszakasz, de 5 nyert és 2 vesztett meccsel bekerült a legjobb négy közé. Istvánnak ez nem jött össze, így 5. lett. A döntőbe jutásért már két szettet kellett játszani, amit Zsolt meg is nyert 2-0-ra, köszönhető a szép játéknak és a nagy koncentrációnak. A döntő három nyert szettig tartott, Zsolt itt már nagyon magabiztos volt, 3-0-ra lemosta ellenfelét.

Kép, információ: Tóth Róbert

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!