Sport 2019. augusztus 4. 10:00

Nyáron is osztják a pofonokat

Képgaléria
Nyáron is osztják a pofonokat
A májusi Tesco Kupát követően nyáron sem maradtak edzések nélkül a Hideg László Boksz Egyesület tagjai. A legügyesebbek Helvécián ragadtak kesztyűt és jelenleg az augusztus végi szegedi nemzetközi bokszgálára készülnek. A tréningeken 10-15 fő vesz részt és ügyelve a változatosságra közös kesztyűzést szerveznek más egyesületekkel. Július végén a kiskőrösi Kiskunsági Ökölvívó Egyesület tagjai látogattak városunkba, a Darvas Iskolában együtt készültek a félegyházi bunyósokkal. Hideg László vezetőedző elmondta, a terveik szerint az őszi korosztályos magyar bajnokságokra is neveznek versenyzőket, akik a támogatók jóvoltából a legjobbak között is kipróbálhatják magukat.

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!