Hirdetés
Sport 2019. augusztus 8. 17:00

Szeles és esős időjárás nehezítette a 24 órás horgászatot

Képgaléria
Szeles és esős időjárás nehezítette a 24 órás horgászatot
Hagyományosan augusztus első hétvégéjén rendezték meg a Balog Tanya 24 órás csapatversenyét, amelyre 3+1 fős horgászcsapatok érkeztek. Idén nem a forrósággal, hanem a helyenként szeles, olykor esős időjárással kellett megküzdeniük a pecásoknak.

Az összfogás némileg elmaradt a tavalyi évtől, összesen 654,62 kilogrammnyi hal akadt a horgokra. A csapatok között a tavalyi évhez hasonlóan most is a Fifti-Fifti Team győzedelmeskedett 84,56 kg. összfogással. Második helyen a Bróvink-Katus csapat zárt 73,58 kg-val, harmadik a Máver lett 73,04 kilogrammnyi fogással. A legnagyobb hal Szabadi Bence horgára akadt, aki egy 3,72 kilós pontyot emelt ki a vízből - tudtuk meg Balog Péter üzemeltetőtől. A versenyszezon szeptember 21-én zárul 6 órás megmérettetéssel. 

G. Z.
 

Kövessen minket a Facebookon is!