Sport 2019. augusztus 3. 19:50

Tököli dupla, KHTK továbbjutás

Tököli dupla, KHTK továbbjutás
Első tétmérkőzését játszotta a 2019/2020-as labdarúgó-szezonban a Kiskunfélegyházi HTK megyei I. osztályú csapata, amely augusztus 3-án a Magyar Kupa első fordulójában a megyei II. osztály északi csoportjában szereplő kecskeméti SC Hírös-ÉP vendége volt. A KHTK színeiben a 19 éves Antman Joshua és az együttes sztárigazolása, a 43 éves többszörös magyar NB I-es gólkirály, Tököli Attila is bemutatkozott. A vezetést ugyan a hazaiak szerezték meg, de a második félidő elején bő tíz perc alatt 4 gólt vágott a Félegyháza. Előbb Antman Joshua egyenlített, majd pedig Tököli Attila duplázott; a negyedik találatot ugyancsak Antman Joshua szerezte. A hajrában az SC Hírös-ÉP még szépített, de a KHTK esélyeshez híven kiharcolta a továbbjutást.

Magyar Kupa 1. ford. 08. 03.

SC Hírös-ÉP – Kiskunfélegyházi HTK 2-4 (1-0)

Gólszerzők: Lantos Henrik 14. p., Sudár Csaba 87. p. ill. Antman Joshua 49. p., 60. p., Tököli Attila 52. p., 57. p.

 

 

Kép: Archív

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!