Sport 2019. augusztus 4. 14:00

Ismét jól szerepeltek a félegyházi dartsosok

Ismét jól szerepeltek a félegyházi dartsosok
Augusztus 3-án rendezték meg Kecskeméten a IV. Hírös Hunok Amatőr Darts Versenyt. A Félegyházi Darts Club-ot Horváth Zsolt, Pecz István, Valkovics István, Mészáros József, valamint Horváth Tibor képviselte. Huszonkilenc versenyző állt a táblák elé, hogy összemérje tudását. A csoportkörök vegyesen sikerültek. Zsolt csoportelső lett, Tibor és Valkovics másodikként vághatott neki a legjobb 16-nak. Pecz István és Mészáros József nem jutott tovább, így ők kvalifikálták magukat a Lucky Looser versenyre, amit a csoportból kieső játékosoknak szerveztek. Zsolt, Valkovics és Tibor is jól szerepeltek a 16-os főtáblán, így gyorsan a legjobb 8 között találták magukat. Eközben a Lucky Looser versenyen Pecz és Mészáros a döntőbe jutásért játszott egymás ellen, ahol Pecz jött ki jobban és mehetett a döntőbe, amit meg is nyert. A főversenyen Horváth Tibor és Valkovics nem bírt tovább lépést tartani, így ötödikek lettek. Zsolt a döntőbe jutásért játszott, amit elveszített koncentráció hiány miatt 3-1-re, viszont a bronzmeccsre összeszedte magát és megnyerte 4-1 arányban, így végül 3. helyezett lett.

Információ, kép: Tóth Róbert

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!