Program 2019. augusztus 26. 16:00

Főzőverseny a Libafesztiválon

Főzőverseny a Libafesztiválon
Fotó: archív - Patyi Zoltán - Az Integrál Zrt. és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghív minden gasztronómia iránt érdeklődőt a XXI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál főzőversenyére szeptember 7-én, szombaton a Kazinczy és a Korona utcák szakaszán.

A verseny kategóriái:
- leves és egytálétel
- pörköltek
- sültek

Jelentkezni szeptember 4-én, szerdán 16 óráig lehet személyesen a Móra Ferenc Művelődési Központ információs pultjánál vagy a 76/466-843-as telefonszámon.

Nevezési díj: 4000 forint

A libát kivéve, minden anyagot, eszközt a csapatoknak kell vinni. A libából készült étkeket szakavatott zsűri értékeli, emellett értékes jutalmat kap a legötletesebb Ludas Matyi, Döbrögi és a legszebb szakácsné jelmezt viselő szakács.

 

Kövessen minket a Facebookon is!