Hirdetés
Sport 2019. augusztus 9. 14:30

Augusztus 10-én indul a megyei labdarúgó-bajnokság

Augusztus 10-én indul a megyei labdarúgó-bajnokság
Augusztus 10-én, szombaton 17 órakor veszi kezdetét a 2019/20-as Bács megyei labdarúgó-bajnokság. A félegyházi csapat az első fordulóban a Soltvadkert gárdáját látja vendégül a Honvéd Sporttelepen.

Egy szezon eleje mindig érdekes, hiszen mindenhol még csapatépítés zajlik. A játékosok számos edzőmérkőzést játszottak a felkészülés során, de az igazi erőfelmérő mindig a szezon első mérkőzése. A sikeres idény rajthoz elengedhetetlen a megfelelő lelátói hangulat. Szeretettel várnak minden érdeklődőt. A mérkőzésre a felnőttek 500, a diákok és nyugdíjasok 250 forintos áron válthatnak jegyet.

A felnőtt mérkőzés előtt 14.45-től ingyenesen megtekinthető a két település ifjúsági csapatainak összecsapása, amely az elmúlt években mindig kiélezett harcot hozott.

 

Kövessen minket a Facebookon is!