Sport 2019. augusztus 16. 14:30

Összesorsolták a Félegyházát és a Jánoshalmát a kupában

Összesorsolták a Félegyházát és a Jánoshalmát a kupában
Péntek délelőtt az MLSZ Bács-Kiskun megyei Igazgatóságának a székházában elkészítették a megyei kupa harmadik fordulójának a sorsolását.

Az előző fordulóban három csapat, a Kecskeméti LC, a Kiskunfélegyházi HTK és a Soltvadkert erőnyerő volt, a Jánoshalma, a Kecel, a Kiskőrös pedig a szerdai kupafordulóban harcolta ki az utolsó megyei körbe jutást. A harmadik fordulóban a csapatok számára a tét az országos táblára jutás - adta hírül a baon.hu.

A párosítások:

Kiskunfélegyházi HTK - Jánoshalmi FC

Kiskőrösi LC - Kecskeméti LC

Kecel FC - Soltvadkerti TE

A mérkőzéseket augusztus 28-án, szerdán rendezik. A találkozók kezdési időpontja 17 óra. A rendes játékidőben született döntetlen esetén büntetőrúgásokkal döntenek arról, hogy ki jut tovább az országos főtáblára, amelyen már az NB II-es Duna Aszfalt Tiszakécskei LC és az NB III-as Kecskeméti TE HUFBAU is bekapcsolódik a küzdelmekbe.
 

Kövessen minket a Facebookon is!