Program 2019. szeptember 12. 11:30

A Fürdőszálló szelleme

A Fürdőszálló szelleme
Új bemutatóra készül Kiskunfélegyházán a Padkaporos Táncegyüttes. Ezúttal a Fürdőszálló szelleme című zenés, táncos, ifjúsági színdarabukat mutatják be a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Szeptember 12-én, a helyi iskolák diákjai és tanárai, szeptember 13-án pedig Félegyháza közönsége is láthatja az előadást 18 órai kezdettel. A nagy érdeklődésre való tekintettel ingyenes regisztrációs jegyek válthatók a művelődési központ portáján.

Szereplők: Kasza Regő, Szikora Panna, Lukács Laura, Babos Dániel, Mindák Réka, Nánási Tamás, Kiss Lukács, Rádi Olivér, Peregi Panna, Seres Zita, Oroszi Viktória, Babos Emese, Pándi Vera, Balla Zsófia, Szabó Zita, Papdi Flórián, Rádi László, Lukács Attila, Szikora István Sziki, Korda Tünde, Zsigó Tünde, Kátai Tibor, Keserű Benedek, Papp Nóra

 

Kövessen minket a Facebookon is!