Hirdetés
Program 2019. szeptember 18. 17:30

Csak semmi pánik!

Csak semmi pánik!
A klasszikus, 1982-ben készült magyar akció-vígjátékkal folytatódik a Móra Ferenc Művelődési Központ ingyenes filmklubja. Ötvös Csöpi és Kardos doktor történetét szeptember 19-én, csütörtökön 18 órakor vetítik.

Ötvös Csöpi (Bujtor István), a legendás nyomozó két ügyben utazik a Balatonhoz. Egyrészt, hogy a bűnbanda elől megszerezze a második világháborúban lelőtt repülőgép vízbe zuhant értékes rakományát, másrészt, hogy megnyerje a Kék szalag vitorlásversenyt. Mindkét ügyben rosszul áll a szénája, főnöke, a mindenre alkalmatlan Kardos doki (Kern András) ugyanis ahelyett, hogy segítené, inkább akadályozza a munkájában, már pedig az idő rohamosan fogy - írja a filomről a port.hu.
 

Kövessen minket a Facebookon is!