Hirdetés
Sport 2019. szeptember 7. 11:40

Minden korosztályt megmozgatott Lúdas Matyi futama

Képgaléria
Minden korosztályt megmozgatott Lúdas Matyi futama
A Kiskunfélegyházi Libafesztiválhoz kapcsolódóan a Jogging Plus Sportegyesület ismét megszervezte nagysikerű utcai futóversenyét Lúdas Matyi futama címmel a Kossuth utcán. A verseny főtámogatója ezúttal is az Integrál Zrt. volt. Korosztálytól függetlenül bárki elindulhatott.

Elsőként az óvodások vágtak neki a 200 méteres távnak, amit szülői segítséggel teljesítettek. Őket követték az alsósok 600, illetve 1000 méteren. A felsősök futama után a főversenyen 3 ezer méteres táv várt a résztvevőkre.

Minden egyes kategóriában nemenként díjazták a dobogósokat, illetve a célba érkezők emléklapot vehettek át.

Eredményekről beszámolunk.

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!