Sport 2019. szeptember 8. 19:35

Hatgólos döntetlen

Fordulatos játékot követően 3-3-as döntetlen született a Tiszaalpári SE és a Kiskunfélegyházi HTK II. összecsapásán szeptember 8-án a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjának 3. fordulójában.

Előbb a KHTK II. szerezte meg a vezetést, de Valkovics Gábor góljára még az első félidőben érkezett hazai válasz. (1-1)

A Tiszaalpárnak az 50. percben összejött a fordítás, a hajrá viszont nem várt izgalmakat tartogatott. (2-1)

A KHTK II. Sánta Dávid góljával előbb kiegyenlített a 83. percben, majd rövid időn belül a csereként pályára lépő Kurgyis Bence révén a vezetést is megszerezte. (2-3)

Ezt követően a Tiszaalpár színeiben duplázó Gaál Márk újfent betalált a rendes játékidő végén, így 3-3-ra végzetek a felek.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 3. ford. 09. 08.
Tiszaalpári SE – Kiskunfélegyházi HTK II. 3-3 (1-1)

Gólszerzők: Gaál Márk 27. p., 89. p., Murányi Attila 50. p. ill. Valkovics Gábor 15. p., Sánta Dávid 83. p., Kurgyis Bence 85. p.