Sport 2019. szeptember 14. 19:20

Kétgólos előnyről veszítettek

Hiába vezetett bő negyed órát követően 2-0-ra, végül 6-2-re alulmaradt hazai pályán a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a Tiszaalpári SE ellen.

A félegyházi együttes első hazai mérkőzését játszotta a szezonban szeptember 14-én és úgy tűnt pontot, pontokat szerezhet.

Pánczél István már a 4. percben betalált, a 18. minutumban pedig duplázni tudott. (2-0)

A kétgólos Vasutas előny nem tartott sokáig, a 20. percben Gaál Márk is megkezdte a gólgyártást. (2-1)

A tiszaalpári szépítést az első félidő hajrájában egyenlítés követte, a szünetre 2-2-es döntetlennel mentek a felek.

A fordulás után már csak vendéggól született. Gaál Márk összesen 4 találatig jutott. Az ő vezetésével a Tisszaalpári SE a második félidő első negyedórájában eldöntötte a mérkőzést. (2-6)

A Kiskunfélegyházi Vasutas SK fordulatos összecsapáson maradt alul.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 4. ford., 09. 14.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Tiszaalpári SE 2-6 (2-2)

Gólszerzők: Pánczél István 4. p., 18. p., ill. Gaál Márk 20. p., 47. p., 55. p., 61. p., Murányi Attila 45. p., Surányi Tibor 49. p.