Hirdetés
Kultúra 2019. szeptember 22. 17:30

Megnyílt Pintér Anna festőművész kiállítása a könyvtárban

Képgaléria
Megnyílt Pintér Anna festőművész kiállítása a könyvtárban
A kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár szolgált színhelyéül Pintér Anna festőművész kiállításmegnyitójának. Az alkotó, a Csend van bennem címet adta a megjelenített tárlatának.

A szeptember 20-ai rendezvényen Rosta Ferenc alpolgármester beszélt a művésztanár kiállított képeiről. A teltházas programon megjelentek a félegyházi művészélet elismert alakjai is. A mindig színvonalas könyvtári eseményről ezúttal sem hiányzott a zenés aláfestés, amit Bozóné Rosta Eszter, Fekete Zoltán és Jankovszki Sára szolgáltatott.

Az igazi csendet nagyon nehéz megélni manapság, amikor minden zajjal, fénnyel és villogással jár. A művésznő képei ezt az elképzelt nyugalmat és csendet ábrázolják. Az alkotásokon az élénk és a pasztellszínek összképe nyújtja a harmóniát.

Látogassanak el a könyvtárba és élvezzék a csendet!

 

Kövessen minket a Facebookon is!