Sport 2019. szeptember 22. 19:25

Összeomlás a második félidőben

Kecskeméten az SC Hírös-Ép otthonában lépett pályára a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjának 5. fordulójában. A mérkőzés az SC Hírös-Épnek sikerült jobban, 0-0-ás félidőt követően 4-0-ra legyőzte a 10 emberre fogyatkozó KHTK II. gárdáját.

Az első helyért is harcban álló SC Hírös-Ép ellenfele a bajnokságot felemásan kezdő, még nyeretlen Kiskunfélegyházi HTK II. volt szeptember 22-én.

Az első félidő gólcsendjét hazai oldalon törték meg. Kitl Zoltán az 58. percben talált be. A hazai vezetést félegyházi oldalon rövidzárlat követte. Bő tíz perccel később már három volt a különbség.

A 70. percben félegyházi oldalon Sánta Dávidot kiállították, ami után büntetőt értékesítettek a kecskemétiek. (3-0)

A végeredmény a 80. percben Cseh Dániel öngóljával alakult ki. (4-0)

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 5. ford. 09. 22.

SC Hírös-Ép – Kiskunfélegyházi HTK II. 4-0 (0-0)

Gólszerzők: Kitl Zoltán 58. p., Maczelka Gábor 64. p., 71. p. (11-esből), Cseh Dániel (öngól) 80. p.

Piros lap: Sánta Dávid 70. p. (KHTK II.)