Hirdetmények 2019. szeptember 25. 07:30

Választási tájékoztató a szavazólapon szereplő jelöltekről

Választási tájékoztató a szavazólapon szereplő jelöltekről
Tájékoztatjuk a T. Választópolgárokat, hogy a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek, valamint a települési nemzetiségi önkormányzati képviselők október 13-án, vasárnap tartandó választására Kiskunfélegyházán az alábbi polgármester, egyéni választókerületi és nemzetiségi önkormányzati képviselőjelölteket vette nyilvántartásba a Helyi Választási Bizottság.

Az október 13-i választáson a szavazólapokon az alábbi sorrendben szereplő jelöltekre lehet szavazni (érvényesen szavazni legfeljebb egy jelöltre lehet a jelölt neve melletti körben elhelyezett két egymást metsző +  vagy X vonallal):

 

Kiskunfélegyháza város polgármesterjelöltjei:

  • Csányi József                Nemzeti Fórum Egyesület
  • Kolossai János              Veled a Városunkért Egyesület
  •  

    1. számú egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Dr. Réczi László            Nemzeti Fórum Egyesület
  • Nagy Lajos                    Veled a Városunkért Egyesület
  •  

    2. számú  egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Benedek Lajos              Veled a Városunkért Egyesület
  • Bense Zoltán                 Nemzeti Fórum Egyesület
  •  

    3. számú egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Gyenes Attila                Nemzeti Fórum Egyesület
  • Kollár László                Veled a Városunkért Egyesület
  •  

    4. számú egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Szamosi Endre              Nemzeti Fórum Egyesület     
  • Eszik Bence                    Veled a Városunkért Egyesület
  •  

    5. számú  egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Balla László                   Nemzeti Fórum Egyesület
  • Csőke Ákos                   független
  • Szládik József              Veled a Városunkért Egyesület
  •  

    6. számú   egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Kis-Szeniczey Kálmán   Veled a Városunkért Egyesület
  • Szabó József                   Nemzeti Fórum Egyesület
  •  

    7. számú  egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Németi Hajnalka            Veled a Városunkért Egyesület
  • Horváth Gábor               Nemzeti Fórum Egyesület
  • Lőrincz Tibor                 független
  •  

     

    8. számú egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Dr. Ónodi Izabella          Nemzeti Fórum Egyesület
  • Nagy Blanka                   Veled a Városunkért Egyesület
  •  

    9. számú egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Horváth Tamás               Veled a Városunkért Egyesület
  • Dr. Kiss Ákos Csaba      Nemzeti Fórum Egyesület
  •  

    10. számú egyéni választókerületi képviselőjelöltek:

  • Ván Jenő                        Nemzeti Fórum Egyesület
  • Molnár László               Veled a Városunkért Egyesület
  •  

    Települési roma nemzetiségi önkormányzati képviselők általános választásán, a szavazólapon szereplő jelöltek sorrendje az alábbi:

    (érvényesen szavazni legfeljebb 5 jelöltre lehet a jelöltek neve melletti körben elhelyezett két egymást metsző + vagy X vonallal)

     

    1. Mészáros Józsefné           Fiatal Romák Országos Szövetsége

    2. Miklós Pálma Éva               Fiatal Romák Országos Szövetsége

    3. Balog Vanessza                  „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és
                                                        Polgári Szövetség

    4. Kertész Csaba                     Fiatal Romák Országos Szövetsége

    5. Buza Ferenc János            Cigány Önkormányzatok és Roma Civil Szervezetek
                                                        Érdekvédelmi Egyesülete

    6. Csenki Gábor                     „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és
                                                        Polgári Szövetség

    7. Babos Csaba                       Fiatal Romák Országos Szövetsége

    8. Szendi Zoltánné                 „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és
                                                        Polgári Szövetség

    9. Buza Flórián                       Cigány Önkormányzatok és Roma Civil Szervezetek
                                                        Érdekvédelmi Egyesülete      

    10. Bodor Katalin Terézia     Fiatal Romák Országos Szövetsége

    11. Buza Ferenc Jánosné    Cigány Önkormányzatok és Roma Civil Szervezetek
                                                        Érdekvédelmi Egyesülete

    12. Szabó Elisabeth              Cigány Önkormányzatok és Roma Civil Szervezetek
                                                        Érdekvédelmi Egyesülete

    13. Rakovszky Zsolt            „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és
                                                        Polgári Szövetség

    14. Dr. Azúr Magdolna        „LUNGO DROM” Országos Cigány Érdekvédelmi és
                                                        Polgári Szövetség

    15. Kollár Hermina               Cigány Önkormányzatok és Roma Civil Szervezetek
                                                        Érdekvédelmi Egyesülete


    Tájékoztatjuk a T. Választópolgárokat, hogy szavazni október 13-án, vasárnap reggel 6 órától 19 óráig lehet a kiküldött értesítőn megjelölt szavazókörben.

    Felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy a települési nemzetiségi önkormányzati képviselők választásán a nemzetiségi névjegyzékben szereplő választópolgárok ugyan abban a szavazókörben szavazhatnak, ahol egyébként a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásán szavaznak. Külön kijelölt nemzetiségi szavazókör a nemzetiségi választáson nem működik.


    Dr. Faragó Zsolt  
    jegyző, a Helyi Választási Iroda vezetője
     

    Kövessen minket a Facebookon is!

    Cimkék: Önkormányzati választás - 2019