Sport 2019. szeptember 29. 09:00

Hengerelt az éllovas

Kiütéses, 8-1-es sikert ért el Kiskunfélegyházán a Vasutas SK otthonában a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság éllovasa, a kecskeméti SC Hírös-ÉP. A listavezető már a 4. percben megszerezte a vezetést, ezt követően Lantos Henrik és Szabó Tamás vezérletével biztosan győzött.

Nem történt meglepetés a bajnokság 6. fordulójában. A Kiskunfélegyházi Vasutas SK az első percekben hátrányba került. A 47 éves Lantos Henrik mesterhármasával a szünetben már 3-0-ra vezetett az SC Hírös-Ép. (0-3)

A fordulást követően lendületben maradt az éllovas, Lantos Henrik 5 gólig jutott, míg Szabó Tamás három találatot jegyzett. Hazai oldalon Dusnoki András tudott szépíteni a 80. percben. (1-8)

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 6. ford., 09. 28.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – SC Hírös-ÉP 1-8 (0-3)

Gólszerzők: Dusnoki András 80. p., ill. Lantos Henrik 4. p., 22. p., 42. p., 53. p., 66. p., Szabó Tamás 50. p., 76. p., 87. p.