Helyi hírek 2019. október 18. 16:00

II. Jótékonysági Tetováló és Motorépítő fesztivál

Képgaléria
II. Jótékonysági Tetováló és Motorépítő fesztivál
Kiskunfélegyházán második alkalommal rendezi meg a Béke Egy Mosollyal Kezdődik Alapítvány, a Plain-Rock Egyesület és a Hellwolf Tattoo közös jótékonysági rendezvényét, a Southern Tattoo & Custom Fest-et.

A Dél-magyarországi Tetováló Fesztiválnak idén a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok ad otthont október 19-én, szombaton, mivel tavaly már az első fesztiválon szűkösnek bizonyult a Rocktár épülete a számos tetoválónak, kiállítónak és résztvevőnek köszönhetően. A mintegy 20 tetoválóművész helyszíni versenye mellett kész tetoválások versenye, piercingezés, hajtetoválás, sminktetoválás, henna, barber show, pin-up show, lézeres tetoválás eltávolítás, épített motorok kiállítása és amerikai autós felvonulás, kiállítás, valamint Ersch koncert is várja a felnőtteket, a gyermekek és családok részére a gyerektetoválás
műbőrre, a csillámtetoválás és a családi fotózás is nyújt élményeket.

A Dél-magyarországi Tetováló Fesztivál bevételei hozzájárulnak a Kecskeméti Megyei Kórház Gyermek- és Újszülött Osztálya részére tervezett fájdalommentes sárgaságmérő berendezés megvásárlásához.
Tisztelettel köszönjük a segítséget mindenkinek.

Ónodi Árpád

 

Kövessen minket a Facebookon is!