Helyi hírek 2019. október 10. 16:00

Még egyszer a csobogóról

Még egyszer a csobogóról
Veled a Városunkért Egyesület – Németi Hajnalka elnök asszony részére

Önök a család határozott kérése ellenére a mai napig politikai egyesületük logójaként használják Kovács Ferenc alkotását, a félegyházi csobogót (Káposztát). Az alkotás könyv szerint a város tulajdona. A félegyháziak megszerették, évtizedeken keresztül találkozóhelye volt barátoknak, néma szemtanúja szerelmek születésének itt, a város közepén. Ha Ön a barátjaival, családjával mellé áll, és fotót készít saját albuma részére, az teljesen rendben van. Hiszen az alkotó maga is köztéri szobornak szánta, a köz számára.

Azonban ahhoz, hogy politikai színezettel felhasználják, Önök sem nem kértek, sem nem kaptak engedélyt. Mi több: határozottan kértük, hogy ne tegyék. Én magam személyesen írtam meg és postáztam az erről szóló levelet, és több alkalommal telefonon beszéltem képviselőjükkel is. Mindezek tükrében teljességgel etikátlan, amit tesznek. A nyilvánosság kizárásával erről tárgyalni nem lehet, mert Önök a nyilvánosság előtt sértették többek érzését. Egyebek mellett a családtagokét.

A család egyetértésével, a család tagjaként és félegyháziként: Kovács Mihály

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Önkormányzati választás - 2019