Sport 2019. október 5. 19:35

Vereség szériában a Vasutas SK

Zsinórban az ötödik mérkőzésén maradt pont nélkül a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjában a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. Az együttes ezúttal Kerekegyházán kapott ki 5-1-re.

Győzelemmel készült a Kiskunfélegyházi Vasutas SK elleni találkozóra a Kerekegyházi SE II. csapata. A gárda legutóbb a KHTK II. ellen nyert 1-0-ra.

A Vasutas SK rossz formának örvend. A vereségeknek köszönhetően visszacsúszott a tabella alsó régiójába.

A vezetést a Kerekegyházi SE II. szerezte meg a 20. percben, a félidőben 2-0 volt az állás.

A szünetet követően Pánczél István góljával még szépített a Vasutas SK, de az összecsapás többi részében már csak hazai találatok születtek.

A Kerekegyházi SE II. magabiztosan nyert és fellépett a hatodik pozícióba.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 7. ford., 10. 05.

Kerekegyházi SE II. – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 5-1 (2-0)

Gólszerzők: Gáspár Ernő 20. p., 67. p., Kovács Sándor 37. p., Virág Gábor 54. p., Szakál Zalán 75. p. ill. Pánczél István 47. p.